قالب گیری فوم ساختاری کم فشار

قالب گیری فوم ساختاری کم فشار

 

فرآیند قالب گیری فوم ساختاری کم فشار (یکی از فرآیند های قالبسازی برای ساخت قالب تزریق پلاستیک) رایج‌ترین فرآیندی است که برای ساخت قطعات فوم ساختاری استفاده می‌شود. این فرآیند را می‌توان با استفاده از پرس‌های قالب‌گیری تزریقی استاندارد یا دستگاه‌های مخصوص قالب‌گیری فوم کم فشار (معمولاً دارای اندازه‌های صفحه بزرگتر، ظرفیت گیره کاهش یافته، صفحات بزرگتر، اندازه شات بزرگتر و قابلیت تزریق سریع‌تر) انجام داد. قطعات فوم ساختاری امروزه در صنعت به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

این فرآیند قالبسازی اصلاح‌شده معمولاً با پلیمرهایی مانند HDPE، PP، ABS، PC، مخلوط‌های ABS/PC و PPO اصلاح‌شده استفاده می‌شود، اگرچه تقریباً هر ماده ترموپلاستیک را می‌توان به این روش پردازش کرد.

رزین های مورد استفاده در فرآیند قالب گیری فوم کم فشار حاوی مقدار کمی عامل دمنده یا کف کننده هستند، معمولاً یک عامل دمنده شیمیایی (CBA) دارای دمای تجزیه است که با دمای پردازش رزین پایه مطابقت دارد. در طول پردازش، این CBA ها تجزیه می شوند تا حجم زیادی گاز (دی اکسید کربن، نیتروژن و غیره) تولید کنند تا عمل کف کردن را فراهم کنند.

در موارد خاص به جای CBA از مواد دمنده فیزیکی یا گاز فشرده استفاده می شود. رزین مورد استفاده برای این فرآیند را می توان به عنوان یک فوم ساختاری از پیش ترکیب شده حاوی CBA خریداری کرد، یا CBA را می توان در محل با استفاده از دسته های اصلی از پیش ترکیب شده (حاوی غلظت بالاتر CBA)) یا با مخلوط کردن خشک پودر CBA به طور مستقیم با گلوله های رزین پایه اضافه کرد.

در حالی که روش‌های اخیر مراحل پردازش و جابجایی اضافی را معرفی می‌کنند، به یک پردازنده اجازه می‌دهند تا به راحتی غلظت عامل دمنده را در فرمول برای هر کاربرد تغییر داده و بهینه کند.

رزین‌های فوم ساختاری همچنین ممکن است حاوی افزودنی‌های دیگری مانند پودرهای معدنی ریز تقسیم‌شده باشند که به عنوان عوامل هسته‌زا برای ارتقای ساختار یکنواخت سلول فوم اضافه شده‌اند.

فرآیند فوم ساختاری کم فشار یک فرآیند شات کوتاه است که با پلاستیک سازی سیستم مواد رزین/CBA شروع می شود (معمولاً بسته به اندازه حفره، ضخامت حفره و کاهش چگالی مورد نظر، شات 10 تا 35 درصد کوتاه است).

در طی پلاستیک سازی، CBA از نظر حرارتی تجزیه می شود تا گازی تولید کند که بیشتر آن در محلول باقی می ماند و در این مرحله از پردازش تحت فشار قرار می گیرد. سپس شات کوتاه به سرعت به داخل حفره قالب تزریق می شود. هنگامی که حباب های گاز در نزدیکی سطح فرو می ریزند، پوست ها تشکیل می شوند، زیرا آنها به سطح قالب فشار می آورند.

حفره قالب به خوبی تهویه می شود و گازهای در حال انبساط به فشار دادن شات کوتاه به انتهای حفره (ایجاد هسته فوم) ادامه می دهند تا پر شدن کامل شود. پس از پر شدن، فشار گاز به طور مساوی در تمام جهات فشار می‌آورد و با سرد شدن قطعه، پوسته‌های جامد را در مقابل سطح قالب قرار می‌دهد و به طور موثر علائم سینک را از بین می‌برد.

در مقایسه با فرآیند معمول قالب تزریق پلاستیک ، تنش‌های انقباض و تاب خوردگی برای فرآیند فوم ساختاری کم فشار بسیار کاهش می‌یابد. این به دلیل فشارهای نسبتا یکنواخت حفره و انطباق برشی هسته فوم است.

با این حال، بسته به هندسه قطعه و شرایط پردازش مورد استفاده، ممکن است گرادیان (شیب تغییرات) چگالی قابل توجهی در طول جریان وجود داشته باشد. قبل از پرتاب، قطعه باید تا حدی خنک شود که استحکام کافی برای مقاومت در برابر تنش‌های ناشی از پرتاب را داشته باشد و فشار داخلی گاز، که بر خلاف قالب‌گیری به کمک گاز، نمی‌تواند خارج شود. فشار گاز باقیمانده می تواند باعث پس دمیدن (افزایش ضخامت قطعه پس از پرتاب) شود، اگر قطعه به اندازه کافی سفت نباشد.

در حالی که فرآیند فوم ساختاری با فشار پایین قادر به تولید قالب‌های بزرگ، ضخیم، سفت، بدون فرورفتگی و تقریباً بدون تنش است، اما در مقایسه با فرآیند قالبسازی تزریقی معمولی دارای معایبی نیز می‌باشد.

دیواره‌های فوم نسبتاً ضخیم‌تر مرتبط با قالب‌گیری فوم ساختاری، ناگزیر منجر به افزایش قابل توجهی در زمان چرخه قالب‌گیری می‌شود. دیوار ضخیم تر همچنین ممکن است منجر به افزایش مصرف مواد شود زیرا کاهش چگالی ممکن است کمتر از افزایش ضخامت دیوار باشد (در مقایسه با یک دیوار نازک تر اما قالب گیری جامد معمولی آجدار).

قالب گیری فوم ساختاری کم فشار قالب تزریق پلاستیک قالبسازی تیراژ محدود تیراژ بالا قالبسازی دقیق پیچیده ارزان مناسب

نمونه ای از قطعات فوم ساختاری

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا در زمینه قالبسازی ٬ ساخت و طراحی انواع قالب های تزریق پلاستیک فعالیت های گسترده ای دارد. جهت سفارش و استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

هفتمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا فرآورد های سلولزی۱۴۰۳

نمایشگاه کاغذ،مقوا،سلولزی

این نمالیشگاه به عنوان بزرگ ترین رخداد در حوزه کاغذ و مقوا است که در سال قبل در فضای بالغ بر 7 هزار متر مربع برگزار شد و 40 مشارکت کننده در آن حضور داشتندیکی از مهم ترین اهداف این نمایشگاه معرفی آخرین دستاورد های داخلی، ایجاد فرصت جهت بازار یابی های داخلی و خارجی ، بهرمندی از دانش و تجربه سایر کشور ها در زمینه صنعت کاغذ و بیان فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه است

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این رویداد در تاریخ 9 الی 12 مرداد ماه در چهار روز برگذار می گردد زمان بازدید از این نمایشگاه ازساعت 8 صبح تا 15 عصر مباشد شما بازدید کنندگان می توانید در این ساعت درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی شرکت کنید

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

در این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار بالا بودن و سطح کیفی ارائه خدمات در سطح جهانی و با مشارکت کنندگان بین المللی در ایران رویداد تا کنون در اوج بوده است  جهت ثبت نام به صورت آنلاین در این نمایشگاه روی این اطلاعات کلیک کنید

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت ثبت نام غرفه سازی روی این اطلاعات کلیک کنید

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه کاغذ و مقوا 1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه کاغذ ومقوا 1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه کاغذ و مقوا 1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

قالب گیری فوم ساختاری

 قالب گیری فوم ساختاری

 

امروزه قالبسازی بر مبنای روش های علمی بسیار مهم است. از این رو همواره روش های نوین مورد توجه قرار می گیرد. فرآیند قالب‌ گیری فوم ساختاری ترموپلاستیک نسخه اصلاح‌شده‌ای از فرآیند قالب‌ گیری تزریقی معمولی (قالب تزریق پلاستیک معمولی) است، که قطعات گرمانرم متشکل از پوسته‌های خارجی جامد را بر روی سطوح قالب‌گیری اطراف یک هسته سلولی داخلی (یا فوم) ایجاد می‌کند. فرآیند فوم ساختاری به ویژه برای تولید قطعات گرمانرم نسبتاً ضخیم مناسب است.

توزیع پوسته/هسته فوم/مواد پوسته که از فرآیند فوم ساختاری حاصل می‌شود، برای کاربردهای خمشی ایده‌آل است، زیرا الیاف خارجی (یا پوسته‌ها) در معرض بیشترین تنش‌های کششی و فشاری هستند، در حالی که محور خنثی از قسمت درونی ضعیف‌تر عبور می‌کند. هسته فوم یک سطح مقطع فوم ساختاری معمولی در شکل زیر نشان داده شده است.

فرآیند فوم ساختاری از نقطه نظر تولید نیز مزایای زیادی دارد. این فرآیند قادر به تولید قطعات پیچیده و ضخیم است که اساساً بدون فرورفتگی هستند، سطح استرس داخلی بسیار پایینی دارند و در نتیجه تمایل کمتری به تاب برداشتن یا اعوجاج نشان می‌دهند.

علاوه بر این، نیاز نیروی گیره برای اکثر فرآیندهای قالب‌گیری فوم ساختاری به دلیل فشارهای نسبتاً کم حفره مرتبط با فرآیند، یک مرتبه اندازه ای کمتر از موارد مرتبط با فرآیند قالب‌گیری تزریقی معمولی است.

در نتیجه برای فشارهای حفره کمتر و نیروهای گیره کمتر می‌توان از ابزارهای نرم‌تر (ابزار آلومینیوم یا فولاد نرم برای دوره‌های تولید) استفاده کرد و قطعات بزرگ‌تر (از نظر مساحت پیش‌بینی‌شده) تولید کرد.

در نتیجه این مزایا، فرآیند فوم ساختاری به طور گسترده در ساخت قالب‌های بزرگ، مانند محفظه ماشین‌های تجاری، شاسی، محفظه‌های کامپیوتر، سطل‌های ذخیره‌سازی بزرگ، پالت‌ها و سایر محصولات بزرگ که سفتی خمشی یک نیاز اولیه است، استفاده می‌شود.

فوم های ساختاری همچنین عایق حرارتی بهبود یافته و ویژگی های میرایی خوب صدا را ارائه می دهند. در حالی که اصطلاح کلی “فوم ساختاری ترموپلاستیک” برای توصیف قطعات ترموپلاستیک دارای هسته سلولی و پوسته های یکپارچه استفاده می شود، تعدادی از فرآیندهای قالب گیری وجود دارد که می توان برای دستیابی به این ساختار استفاده کرد.قطعه فوم یکپارچه ساخته شده از پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف بلند در شکل زیر نشان داده شده است.

 

قالب گیری فوم ساختاری قالب تزریق پلاستیک تیراژ محدود قالبسازی علمی تخصصی صنعتی پلی پروپیلن تقویت شده قطعه فوم ساختاری

 

قطعه فوم یکپارچه ساخته شده از پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف بلند (منبع: Möller Tech)

 

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا  متخصص در طراحی و ساخت  قالب های تزریق پلاستیک بر مبنای روش قالبسازی علمی می باشد.

بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی متالوژی

نمایشگاه بین المللی متالوژی(ایران متافو)

نمایشگاه های تجاری فرصت بسیار خوبی برای صاحبان صنایع فراهم میآورند تا محصولات و توانمندی های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده با فعالان حوزه ی کاری خود ارتباط برقرار کنند فعالان وصاحبان نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می آورند این نمایشگاه با استقبال گسترده ی فعالان داخلی وبین المللی و اخذ تایید یه اتحادیه جهانی نمایشگاه های بین المللی در سال گذشته با حضور بیش از 567 شرکت داخلی و232 نام و برند خارجی از 22 کشور مختلف در 26253 متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این رویداد از تاریخ 3 آذر تا 6 آذر 1403 از ساعت 8 صبح لغایت 15 بعد ازظهر دایر است این نمایشگاه در محل داِمی نمایشگاه های بین المللی برگذار می شود

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

شرکت های صنعتی داخلی و بین المللی محصولات قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدید کنندگان عرضه می نماییند و از تعامل با دست اندر کاران صنعت و فرصت های موجود بهره می گیرند جهت ثبت نام به صورت آنلاین در این نمایشگاه روی این لینک کلیک کنید 

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت گرفتن غرفه در این نمایشگاه روی این لینک کیلک کنید 

 

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه متالوژی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه متالوژی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه متالوژی 1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان ۱۴۰۳

نمایشگاه تاسیسات تهران 1403

این رویداد فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می آورد تا توانمندی ها محصولات و دستاوردهای خود را در سطح وسیعی عرضه نمایند. با حضور جمع کثیری از شرکت های صنعتی داخلی و بین المللی برگزار می گردد این نمایشگاه در بیست و دوسال گذشته به عنوان بزرگ ترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه همواره با استقبال بی نظیر صاحبان صنایع مواجعه بوده است شرکت های صنعتی در این نمایشگاه محصولات قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به باز دید کنندگان عرضه می نمایند و از تعامل با دست اند کاران صنعت تاسیسات و فرصت های تجاری موجود بهره می گیرند.

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این نمایشگاه در تاریخ 13 تا 16 مهر ماه  از ساعت 8 صبح الی 15 عصر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگذار میشود

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام در این نمایشگاه روی این اطلاعات  کلیک کنند 

 

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت ثبت نام غرفه سازی روی این اطلاعات کلیک کنید

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه تاسیسات   1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه تاسیسات  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه تاسیسات   1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی مادر کودک مشهد ۱۴۰۳

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان سیسمونی و اسباب بازی 1403

این نمایشگاه فرصت بسار مهمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاورد ها و محصولات خود را در معرض بازدید کنندگان اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند  در نظر گرفتن روند تقاضای بازار ها و سمت و سوی رشد این صنعت فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این رویداد در تاریخ 12مهر تا 16 مهر ماه برگذار می شود این نمایشگاه 4 روزه از ساعت 5تا 10 شب به نشانی  انتهای بلوار وکیل آباد بلوار نمایشگاه ، نمایشگاه بین المللی مشهد

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

شرکت کنندگان می توانند جهت شرکت در این نمایشگاه  به صورت انلاین روی این اطلاعات کلیک کنند 

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند.

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی شیراز ۱۴۰۳

نمایشگاه تفریحات سرگرمی تجهیزات و صنایع وابسته

این رویداد توجه ویژهای به مسائل مختلف رفاهی درمانی وبهداشتی مادران و کودکان رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگانم کالا ها وخدمات در این حوزه بازاریابی و بازار سازی توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه مهم ترین اهداف این نمایشگاه می باشد

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این نمایشگاه در تاریخ سه شنبه 30 خرداد ماه تا شنبه 3 تیر ماه  برگذار می شود این نمایشگاه 5 روزه از 5 عصر تا 10 شب است بازدیدذ کنندگان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شیراز می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر برای حضور و شرکت در این نمایشگاه می تو.انید بر روی این اطلااعات کلید کنید

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت گرفتن غرفه در این نمایشگاه روی این لینک کیلک کنید 

 

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نمایشگاه بین المللی مادر،کودک،بازی و اسباب بازی، قزوین ۱۴۰۳

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی قزوین

در این رویداد برنامه های متنوع ویژهای برای آموزش والدین و کودکان کتاب خوانی عکاسی کودک خیمه شب بازی و اجرای برنامه های شاد با حضور هنرمندان برتر کشور در حوزه کودک و نوجوان در نظر گرفته شده تا بازدید کنندگان به ویژه کودکان و نوجوان عزیز با حضور در این نمایشگاه می توان اوقات فراغت خوبی را داشته باشند

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این رویداد در سه شنبه 29 خرداد ماه تا سه شنبه 5تیر ماه است این نمایشگاه 8 روز از ساعت 4 عصر تا 10 شب برای بازدید کنندگان باز است محل برگذاری این نمایشگاه قزوین انتهای نوروزیان بعد از صدا وسیما محل دائمی نمایشگاه های بین امللی قزوین

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

بیش از 60 مشارکت کننده از استان های البرز، اصفهان، گیلان، تهران، فارس و قزوین در حوزه های مراکز آموزشی و کمک آموزشی، نقاشی وهنر های تجسمی، اسباب بازی و سرگرمی، ملزومات سیسمونی، پوشاک و کفش کودک و نوجوان فعالیت دارند و در این رویداد محصولات خود را معرفی می کنند.شرکت کنندگان جهت شرکت در این نمایشگاه به صورت انلاین می توانند روی این اطلاعات کلیک کنند 

 

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت گرفتن غرفه در این نمایشگاه روی این لینک کیلک کنید 

 

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مرحله بسته بندی گاز در فرآیند تزریق پلاستیک

مرحله بسته بندی گاز در فرآیند تزریق پلاستیک

 

فرآیند تزریق پلاستیک به کمک گاز یکی از فرآیندهای مهم در قالب گیری تزریقی می باشد. در این فرآیند پس از پر شدن، فشار روی گاز درون کانال ها حفظ می شود که به نوبه خود بر روی مذاب پلیمر اثر می گذارد. از آنجایی که کانال های گاز تحت فشار، در سراسر بخش های مختلف قطعه توزیع شده اند، توزیع فشار حفره نسبتاً یکنواخت است و در نتیجه پتانسیل تاب خوردگی را کاهش می دهد.

همانطور که قطعه در مرحله بسته بندی گاز سرد و منقبض می شود، نفوذ گاز اضافی رخ می دهد. سطوح بیرونی بخش های ضخیم قطعه فرو نمی روند زیرا بخش ها با هسته بیرون می آیند و با انجماد قطعه توسط گاز بر روی سطح قالب رانده می شوند.

هر سینک در این بخش ها به جای روی سطح بیرونی قطعه، در داخل قرار می گیرد. فشار نامناسب بسته بندی نیز می تواند منجر به مشکلاتی شود. به عنوان مثال، بسته بندی بیش از حد می تواند باعث نفوذ گاز در خارج از کانال گاز به دیواره مجاور (انگشتی) شود که منجر به همان نوع عیوب مرتبط با نفوذ مربوط به پر کردن گاز به بخش های نازک می شود.

 

اصول طراحی فرآیند با کمک گاز

 

هنگام طراحی قطعات برای فرآیند قالب گیری تزریقی به کمک گاز، ضروری است که هم نگرانی های ساخت (قالب سازی) و هم الزامات استفاده نهایی در نظر گرفته شود.

این بدان معنی است که طراحی قطعه، طراحی ابزار و طراحی فرآیند باید به طور همزمان انجام شود (مهندسی همزمان). همچنین استفاده از شبیه‌سازی‌های کامپیوتری فرآیند قالب‌گیری به کمک گاز قبل از ساخت ابزار با هدف بهینه‌سازی شرایط طراحی و فرآیند سودمند است.

استفاده از شبیه سازی فرآیند در ناحیه کمک گاز گسترده است زیرا فرآیند پیچیده تر از قالب گیری تزریقی معمولی است. در حالی که برخی از دستورالعمل های اساسی مرتبط با طراحی قطعات کمکی گاز وجود دارد، قوانین کلی به دلیل پیچیدگی فرآیند در همه شرایط اعمال نمی شود. فاکتورهای مهمی در مرحله بسته بندی گاز در فرآیند تزریق پلاستیک نقش دارند.

 

مواد

 

فرآیند قالب گیری تزریقی به کمک گاز با موفقیت در اکثر کلاسه های مواد ترموپلاستیک از جمله گریدهای پر شده و تقویت شده استفاده شده است. از آنجایی که فاز پر شدن فرآیند به کمک گاز بسیار حیاتی است (هم جریان مذاب و هم جریان گاز)، رفتار رئولوژیکی پلیمر تأثیر زیادی بر پردازش دارد.

 

طرح کانال گاز

 

طرح کانال های گاز شاید حیاتی ترین تصمیم طراحی مرتبط با فرآیند تزریق پلاستیک به کمک گاز در طراحی قالب های تزریق پلاستیک باشد. این چیدمان هم بر سختی محصول و هم بر رفتار فرآیند تأثیر می گذارد. طرح کانال گاز جریان گاز را از پیش تعیین می کند و بر جریان مذاب در مرحله تزریق شات کوتاه اولیه فرآیند تأثیر می گذارد.

از کانال‌های جریان گاز با حلقه بسته که به به یکدیگر بر میگردند و یک حلقه را تشکیل می دهند باید اجتناب شود. مسیرهای جریان گاز (و مذاب) باید تا حد امکان متعادل باشند زیرا هم جریان مذاب و هم جریان گاز مسیری با کمترین مقاومت را دنبال می کنند.

کانال ها باید در جهت کلی جریان باشند و به گونه ای قرار گیرند که در نزدیکی آخرین ناحیه قطعه برای پر شدن (جایی که فشار در حین پر شدن کمتر است) خاتمه یابد. به عنوان مثال، کانال های گاز مورب برای یک قسمت مستطیلی با راهگاه مرکزی اسپرو مناسب ترین هستند.

از نظر پر کردن قالب، افزودن کانال‌های گاز نسبتاً ضخیم می‌تواند مشکل‌ساز باشد، زیرا معرفی آنها احتمالاً الگوی پر کردن را تغییر می‌دهد، با مشکل بالقوه عدم الگوی جریان مناسب برای ماده مذاب در طول کانال‌ها. از الگوی نامناسب جریان برای ماده مذاب باید اجتناب شود زیرا می تواند منجر به تله گاز شود و به این دلیل که گاز نمی تواند کانال هایی را که کاملاً با پلیمر پر شده اند پر کند.

این مشکل زمانی که تعداد بیشتری از کانال های گاز مقطع کوچکتر استفاده می شود، کمتر اتفاق می افتد. متناوباً، مذاب را می‌توان به بخش‌های نازک‌تر قالب تزریق کرد که گزینه تزریق مستقیم گاز (به کانال‌های گاز) در دسترس باشد.

 

هندسه کانال گاز

کانال‌های گاز می‌توانند هندسه‌های مختلفی داشته باشند و مانند دنده‌ها، عموماً در سطح غیر ظاهری قالب قرار می‌گیرند. ضخامت قطعه در ناحیه کانال گاز باید بیشتر از دیوار مجاور باشد تا مسیر جریانی مشخص برای گاز فشرده ایجاد شود. ضخامت موضعی مرتبط با کانال گاز حداقل دو تا سه برابر دیواره اسمی است.

ضخامت حداقل کانال‌های گاز ضخیم‌تر سختی بیشتری ایجاد می‌کنند، اما وقتی کانال‌های گاز بیش از حد ضخیم می‌شوند، الگوی جریان ماده مذاب با مشکل مواجه می‌شود. به طور کلی بهتر است برای رفع این مشکل از کانال های گاز بیشتر و با مقطع کوچکتر استفاده کنید.

همانطور که در شکل نشان داده شده است، می توان دنده های تقویت کننده را برای سفتی بیشتر به کانال های گاز اضافه کرد.

 

مرحله بسته بندی گاز در فرآیند تزریق پلاستیک قالبسازی قالب قیمت مناسب قالبسازی صنعتی علمی تخصصی شبیه سازی

 هندسه کانال گاز معمولی برای فرآیند قالب گیری تزریقی به کمک گاز.
کانال‌های گاز معمولاً در داخل کابین‌ها، دنده‌ها یا سایر ویژگی‌های طراحی ادغام می‌شوند

قالب گیری تزریقی

عکس یک مقطع معمولی کانال گاز را نشان می دهد

روش شناسی طراحی

روش‌شناسی برای طراحی قالب‌گیری‌های گازی با جریان باز کانال در منابع مختلف توضیح داده شده است. همه این رویکردها به شدت بر استفاده از پر کردن قالب به کمک رایانه (برای بخش کوتاه فرآیند) و نرم‌افزار شبیه‌سازی قالب‌گیری به کمک گاز متکی هستند. فرآیند طراحی کلی شامل ایجاد یک طرح یا شبکه مناسب از کانال های گاز در سراسر قطعه و اندازه کانال های گاز به گونه ای است که پر شدن قالب و نفوذ گاز یکنواخت حاصل شود.

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا  متخصص در طراحی و ساخت  قالب های تزریق پلاستیک  می باشد.

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت اسباب بازی شهر آفتاب ۱۴۰۳

نمایشگاه بین المللی صنعت اسباب بازی 1403

این رویداد در فضای سر پوسیده در وسعت 24 هزار متر مربع  و در 4 سالن برای بیش از 250 شرکت در نظر گرفته شده است. شرکت کنندگان نوشت افزار و تجهیزات مهندسی و اداری در سالن های (a4 ,a5 و سالن ملل )وشرکت کنندگان محصولات آموزشی اسباب بازی و صنایع وابسته در سالن a6حضور خواهند داشت در این نمایشگاه نمایندگنی از کشور های ترکیه/عراق / هند/ پاکستان / چین / آذربایجان و روسیه حضور خواهند داشت .

اهداف مهم این نمایشگاه

ارائه آخرین توانمندی ها و فناوری های روز صنعت نوشت افزار اسباب بازی

توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازار های منطقه ای

صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استاندارد های بین الملل

ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین الملل

انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار و اسباب بازی

تولیدات مشترک در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات

تاریخ محل برگذاری نمایشگاه

این رویداد در تاریخ 22 تا 25 خرداد ماه  در چهار روز برقرار است بازدید کنندگان می توانند از ساعت 10 صبح تا 6 عصر  از این نمایشگاه بازدید  کنند.  محل برگذاری این نمایشگاه در  تهران ابتدای بزرگراه خلیج فارس نمایشگاه بین المللی شهر افتاب است.

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

شر کت کنندگان می توانند جهت ثبت نام به صورت آنلاین در این نمایشگاه  روی  این اطلاعات کلیک کنند

غرفه سازی

مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد.  به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند. جهت گرفتن غرفه در این نمایشگاه روی این لینک کیلک کنید 

 

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403

اتمام مطلب اطلاع رسانی نمایشگاه اسباب بازی  1403خدمات قالبسازی با کیفیت


آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

 • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
 • زمان ساخت قالب کمتر
 • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
 • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.