نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران ایران ۱۴۰۳

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران

قطعا میدانید که نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران ایران یکی از نمایشگاه های بسیار قدرتمند در خاورمیانه هست و به عنوان ویترینی برای معرفی محصولات با کیفیت هر ساله با حضور تولید کنندگان داخلی و خارجی درتهران در محل دائمی نمایشگاه نمایشگاه های بین المللی برگذار میشود این نمایشگاه به عنوان یک پل بین تولید کنندگان ،تاجران و مشتریان و یک فرصت بسیار مناسب برای برقراری تعاملات تجاری و افزایش فروش می باشد. ارتقاء تجارت،معرفی محصولات جدید،آشنایی با رقبا ،تحقیق وتوسعه،تبلیغات و تبدیل مخاطبان،تعامل با مشتریان،شناسایی روند های بازار اصلی ترین موارد مزایای این نمایشگاه می باشد.

تاریخ و محل برگذاری نمایشگاه

این نمایشگاه در تاریخ:19 الی 22 مرداد 1403

محل برگذاری این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی سئول تهران بر گذار میشود

شما می تونید در ساعات 9:00 الی 15:00 از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران ایران بازدید نمایید

نحوه ثبت نام در نمایشگاه

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی روی این اطلاعات کلیک کنید  یا با شماره تماس 02174391100 ارتباط برقرار کنید

غرفه سازی

با غرفه سازی در نمایشگاه می توانید محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش و جذب مراجعه کنندگان قرار دهید برای اطلاعات از غرفه سازان روی این اطلاعات کلیک کنید.

اتمام مطلب اطلاع رسالنی نمایشگاه لوازم خانگی 1403

اتمام مطلب اطلاع رسالنی نمایشگاه لوازم خانگی 1403

اتمام مطلب اطلاع رسالنی نمایشگاه لوازم خانگی 1403

اتمام مطلب اطلاع رسالنی نمایشگاه لوازم خانگی 1403




خدمات قالبسازی با کیفیت

آشنایی با شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

خدمات قالبسازی حرفه ای

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا یک شرکت علمی و تخصصی است که متشکل از اساتید دانشگاهی و افراد مجرب صنعتی می باشد. این شرکت سازنده تخصصی قالب های تزریق پلاستیک و اسباب بازی کودکان (خدمات قالبسازی حرفه ای تخصصی تزریق پلاستیک) بوده . و علاوه بر ساخت قالب های دائم کار، قالب های موقت تزریق پلاستیک را نیز ابداع کرده است. که به وسیله آن می توان مشکل مقرون به صرفه نبودن قالب های مرسوم جهت تولید در تیراژ های پایین را حل کرد.

ساخت قالب های دائم کار تزریق پلاستیک

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، ساخت تخصصی و علمی قالب های تزریق پلاستیک (خدمات قالبسازی پلاستیک با کیفیت ). در حوزه های مختلف از جمله باکس و پنل تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، قطعات پلاستیکی ، لوازم خانگی، سرگرمی و اسباب بازی، ورزشی و غیره می باشد. این شرکت با استفاده از تحلیل های  مهندسی و علمی در نرم افزار مولد فلو و رعایت تمامی استاندارد های قالبسازی توانایی ساخت انواع قالب های ساده و پیچیده تزریق پلاستیک در بهینه ترین حالت ممکن را دارا می باشد.

ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک

قالب های تزریق پلاستیک سالیان سال است که در تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شوند. و به علت هزینه های بالای خدمات قالبسازی حرفه ای، برای تولید در تیراژ های پایین توجیه پذیر نیستند. در سالهای اخیر دستگاه های پرینتر های سه بعدی به کمک صنعتگران آمده. و پرینتر های سه بعدی نیز معضل تولید تیراژ محدود را نتوانستند حل کنند. پرینتر های سه بعدی برای نمونه سازی مناسب هستند و کیفیت و استحکام نمونه نهایی را ندارد. شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا با رصد مشکلات صنعتگران و تحقیقات فراوان، قالب های موقت تزریق پلاستیک را ابداع نمود که این قالب ها برای تولید در تیراژ های محدود (بین ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰) مناسب هستند.

مزایای قالب های موقت

  • هزینه ساخت به مراتب کمتر از قالبسازی های مرسوم
  • زمان ساخت قالب کمتر
  • استحکام مشابه قطعه تولید شده با قالب های مرسوم
  • امکان تولید با تمامی مواد های قابل تزریق

تولید قطعات پلاستیکی سفارشی

یکی از خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا تولید قطعات سفارشی پلاستیکی می باشد. و اسباب بازی کودکان است.که از مشتری سفارش قطعه گرفته و بعد از ساخت قالب (خدمات قالبسازی حرفه ای برا قالب های موقت یا دائم) تولید قطعه را نیز داخل کارخانه شرکت انجام می دهد و مشتری با قطعه با کیفیت مشابه نمونه در تیراژ دلخواه را دریافت می کند.

تولید باکس و پنل دستگاه های پزشکی

یکی از بیشترین تولیدی های شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید باکس و پنل برای دستگاه های پزشکی بوده است که هم اکنون این شرکت در بین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، شرکتی شناخته شده است.

تولید باکس و پنل تجهیزات الکترونیکی

بسیاری از شرکت های دانش بنیان در حوزه الکترونیک، محصولاتی فوق العاده ساخته اند. که برای تجاری سازی نیاز به باکس و بدنه اختصاصی و با کیفیت خود را دارند. رتبه دوم مشتریان شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا به این دسته از تولید کنندگان تعلق دارد که حتی باعث شده برند پویاباکس توسط شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا ایجاد شود تا به صورت تخصصی به خدمات قالبسازی حرفه ای در موضوع باکس، بدنه و پنل دستگاه های الکترونیکی بپردازد.

مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید

مدیریت هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت است. یکی از خدمات این شرکت با توجه به سابقه علمی و صنعتی خود، ارائه مشاوره در جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش قالبسازی و تولید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *