طراحی و تولید قطعات پلاستیکی

برای ساخت قطعات پلاستیکی باید ابتدا با روش های تولید آن آشنا بشویم.برای ساخت هر قطعه پلاستیکی ابتدا باید قالب برای آن طراحی شود و بعد از ساخت قالب از طرق تزریق پلاستیک ،قطعات پلاستیکی را تولید مینماییم.در واقع این فناوری ،روشی مدرن برای ساخت تعداد زیادی قالب و قطعات پلاستیکی است.ساخت قالب موقت تزریق پلاستیک روشی نوین در جهت تولید قطعات پلاستیکی به صورت بهینه میباشد.

ابتدا گرانول های مورد نظر در پلیمر ذوب میشوند و بعد از طریق فشار وارد قالب تزریق می شوند. پلیمر های ترمو پلاستیکی امکان رنگ آمیزی توسط افزودنی ها را دارند .این روش تولید قطعات پلاستیکی از طریق تزریق پلاستیک بسیار کاربردی بوده و کارخانه ها و تولید کنندگان قطعات پلاستیکی از این روش بهره میبرند.

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

 

یکی از افتخارات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، تولید خلاقانه قطعات پلاستیکی متناسب با سلیقه و نیاز مشتری می باشد .شرکت ما مفتخر است با ارائه خدمات ، ساخت قالب موقت تزریق پلاستیک ،بر حسب نیاز مشتری،با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت تمام شده و زمان تحویل، آنها را در اختیار مشتریان قرار دهد. با کاهش هزینه های سنگین قالبسازی امکان تولید قطعات پلاستیکی در ابعاد کوچک و بزرگ امکانپذیر میباشد.

امروزه استفاده از قطعات پلاستیکی در تمام  صنایع به ویژه در صنایع رواج پیدا کرده است ، به همین دلیل تولید قطعات پلاستیکی رشد چشمگیری داشته است. تقریباً در تمامی صنایع از قطعات پلاستیکی استفاده می شود و این قطعات باید در ابتدا ساخته و تولید شوند.

شرکت نواوران علوم مهندسی پویا با روش های نوین ساخت قالب موقت و سنتی این فرصت را برای تولید کنندگان قطعات پلاستیکی فراهم میکند که قطعات خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تولید نمایند.

برای ساخت قطعات پلاستیکی از روش های مختلفی استفاده میشود.از انجا که هزینه های قالبسازی برای قطعات پلاستیکی بسیار گران قیمت بوده و تولید کنندگان را دچار مشکل میکند ، شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا مفتخر به ارائه خدمات ، ساخت قطعات پلاستیکی کوچک  و قالب تزریق پلاستیک ارزان  ،بر حسب نیاز مشتری،با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت تمام شده و زمان تحویل،میباشد.ساخت قالب های موقت تزریق پلاستیک با هزینه کم بسیار برای تولید کنندگان مقرون به صرفه میباشد.

طراحی و ساخت قالب پلاستیکی

طراحی و ساخت قالب پلاستیکی نیازمند تحصیل دانش و تجربه در زمینه ساخت قالب های صنعتی میباشد. برای ساخت قالب ها ،ابتدا باید مدل قطعه  پلاستیکی طراحی شود. برای طراحی و تولید قطعه پلاستیکی نیازمند انجام یک سری اصول سیستماتیک میباشیم. که با استفاده از این اصول ،قالبهای تولید قطعات پلاستیکی تولید میشوند.

 

در طراحی و ساخت قالب ،موارد گوناگونی باید در نظر گرفته شود از قبیل:

_ جنس قطعه پلاستیکی

_ شکل هندسی قطعه پلاستیکی

_ تعداد حفره ها و دریچه ها

_ اندازه قطعه پلاستیکی

_ خمیدگی ها و قوس ها

_ تعداد تیراژ تولید قطعه پلاستیکی

_ نوع دستگاه تزریق پلاستیک و دها مورد دیگر…

 

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا  تنها تولید کننده قالبهای موقت تزریق پلاستیک  و ساخت انواع قطعات پلاستیکی با کمترین هزینه و بهینه ترین زمان تحویل در ایران میباشد.

 

دیگر نگران دغدغه های تولید محصولات پلاستیکی، از جمله طراحی، قالبسازی و هزینه های سنگین آن، تیراژ های بالای تولید، هزینه انبار داری قطعات تولیدی و هزینه مواد اولیه نباشید.

کافیست محصول و قطعه مورد نیاز و تعداد مد نظرتان را به ما بگویید.ما با قالب موقت تزریق پلاستیک این کار را برای شما به بهترین شکا انجام میدهیم.

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، آن قطعه را با بهترین کیفیت ممکن تولید کرده و در اختیار شما میگذارد. آن هم با بهترین و مناسب ترین قیمت ممکن.

 

دیگر خدمات شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا

شرکت نوآوران علوم مهندسی پویا، خدمات بهینه‌سازی و طراحی قالب‌های صنعتی و ساخت قالب موقت تزریق پلاستیک را در جهت تولید انواع لوازم الکترونیکی ارائه می‌دهد.

این خدمات با تمرکز بر روی کاهش هزینه‌ها و راندمان تولید محصولات می‌باشد.

خدمات تزریق پلاستیک در تیراژ محدود و طراحی قالب‌های صنعتی مربوطه، به صورت ویژه در این مرکز ارائه می‌شود.

تولید قطعات پلاستیکی ارزان قیمت با قالب موقت تخصص این مرکز می‌باشد.

کارفرمایان می‌توانند با هزینه ارزان تولید قطعات پلاستیکی خود را به این مرکز سفارش دهند.

با حذف دغدغه قالب سازی کارفرمایان محترم می‌توانند در مدت زمان کمتری سفارشات خود را تحویل دهند.

مخاطبان ما

.کارآفرینان

.شرکت های نوپا

.شرکت های دانش بنیان

.واحد های تامین قطعات صنایع تحریمی

و کلیه کسانی که به دنبال تولید با سرمایه اندک هستند.

زمینه های فعالیت

.نظامی،خودرویی،هوافضا،پزشکی ،ورزشی، اسباب بازی ،لوازم خانگی ،بدنه های وسایل الکترونیکی ، صنایع تبلیغاتی و…

نرم افزار مورد استفاده

فرآیند طراحی قالب ‌های صنعتی در این شرکت توسط نرم‌افزارهای مطرح دنیا شامل Solid Works و Catia صورت می‌پذیرد.

درزمینهٔ آنالیز فرآیند تزریق پلاستیک در راستای بهینه‌سازی و طراحی قالب، از نرم‌افزار مولد فلو استفاده می‌گردد.

نرم افزار مولد فلو در زمینه محاسبات مربوط به قالب‌های تزریق شناخته شده می‌باشد. در زمینه تحلیل قالب و فرآیند تزریق پلاستیک، خدمات زیر ارائه می‌گردد.

  • آنالیز هندسه قالب‌های صنعتی
  • تحلیل هندسه راهگاه‌ها
  • تحلیل زمان پر شدن قالب
  • محاسبه فشار موردنیاز در فرآیند تزریق پلاستیک
  • برآورد عیوب فرآیند